fa
en
تلفن :  30-66961629-021  |  تلگرام : 9901038747

خدمات دانش پژوه

تعمیرات،سرویس ونگهداری تجهیزات آزمایشگاهی :

این شرکت با در اختیار داشتن مهندسین و تکنیسین های آموزش دیده و باتجربه ،علاوه بر نصب و راه اندازی ، آموزش و پشتیبانی دستگاههای نمایندگی این شرکت، سرویس ، تعمیرات، نصب و راه اندازی ،آموزش و عقد قرارداد سرویس نگهداری سالیانه با مراکز آزمایشگاهی و درمانی در کشور را ارائه مینماید. این شرکت دارای فضای مناسب و مجهزی جهت ریفربیش و تعمیرات دستگاههای آزمایشگاه از جمله اتوآنالایزر بیوشیمی هیتاچی مدل۷۰۴،۷۱۷،۹۰۲،۹۰۴،۹۱۱،۹۱۲،۹۱۷ و اتوآنالایزر کوباس میرا ، میرا S، میرا +C و سل کانترهای سیسمکس KX21 , KX21N و سل کانترهای کولتر T , JT و در بخش هورمون دستگاه TOSOH 600 میباشد و عمده لوازم یدکی دستگاههای گفته شده را در اختیار دارد.

خدمات سرویس و نگهداری :

این شرکت در چارچوب قراردادهای متعدد با آزمایشگاههای خصوصی و دولتی، مسئولیت سرویس و نگهداری دستگاههای اتوآنالیزرهای بیوشیمی هیتاچی و کوباس و همچنین سل کانترهای سیسمکس و کولتر را پذیرفته و با ارائه بازرسی های دوره ای ماهانه، فصلی و یا سالیانه دستگاهها در محل آزمایشگاه، اقدامات پیشگیرانه برای کاهش توقف پیش بینی نشده دستگاه در سرویس دهی را بعمل می آورد که در افزایش عمر مفید دستگاهها نیز بسیار موثر خواهد بود.

خدمات تعمیرات موردی :

در صورت نیاز دستگاههای اتوآنالیزر هیتاچی و کوباس و سل کانتر، این شرکت بلافاصله با اعزام کارشناسان خود به محل آزمایشگاه و یا انتقال دستگاه به کارگاه خود، نسبت به رفع اشکالات و راه اندازی مجدد آن اقدام مینماید.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با این شرکت تماس حاصل نمایید.

خدمات مدیریت آزمایشگاههای کشور :

شرکت دانش پژوه کار بیش از۱۰ سال است که در چارچوب قراردادی تعریف شده، مسئولیت مدیریت آزمایشگاههای دولتی و خصوصی در کشور را بر عهده میگیرد و با تامین منابع تجهیزاتی و انسانی مورد نیاز با ارتقا خدمات و کیفیت فعالیتها و کاهش هزینه ها ی تمام شده آزمایشها منافع مادی و معنوی سهامداران آزمایشگاه را تامین مینماید.
این خدمات در دو قالب زیر ارائه میگردد:

مسئولیت مدیریت با تامین تجهیزات :

بیشتر کارفرمایان تمایل دارند تا تمامی مدیریت اجرائی و مالی آزمایشگاه، تامین و بروز رسانی تجهیزات، تامین مواد مصرفی و نیروهای مورد نیاز آزمایشگاه را واگذار نمایند. شرکت دانش پژوه کار پس از بررسی و توافقات مورد نیاز با سرمایه گذاری خود کلیه نیازهای مالی، تجهیزاتی و انسانی آزمایشگاه را تامین و مدیریت مینماید و در اینصورت سهامداران آزمایشگاه مواجه با کمترین ریسک ممکن با بازدهی مناسب خواهند بود.

مسئولیت مدیریت بدون تجهیزات :

شرکت دانش پژوه کار با تجهیزات و امکانات موجود آزمایشگاه، مسئولیت مدیریت اجرائی و مالی آزمایشگاه را با تامین و بکارگیری تیروهای متخصص و مورد نیاز برعهده میگیرد و در اینصورت مسئولیت بروز نمودن و تامین دستگاههای جدید بر عهده کارفرما خواهد بود.

 

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با این شرکت تماس حاصل نمایید.

خدمات مشاوره و برقراری سیستمهای مدیریت کیفیت و کنترل کیفیت آزمایشگاهها :

شرکت دانش پژوه کار با تجربیات متعدد و کارشناسان مجرب خود، خدمات مشاوره ای برقراری و اجرای سیستمهای کیفیت (ایزو ۹۰۰۰ ، ایزو ۱۷۰۲۵ و ایزو ۱۳۴۸۵) و کنترل کیفیت (لوح کیفیت آزمایشگاه مرجع سلامت) در آزمایشگاههای کشور را ازمرحله شناخت اولیه تا اخذ گواهینامه صلاحیت را ارائه مینماید.

بررسی و شناخت اولیه، برنامه ریزی فعالیتها، آموزشهای داخلی، اصلاح روشهای قبلی بر اساس ضوابط و معیارهای تعیین شده از سوی وزارت بهداشت، استانداردها ی مرجع و قوانین در آزمایشگاه متبوع، پایش و انجام ممیزی ها بمنظور اطمینان از برقراری موثر سیستم مورد نظر، دعوت از وزارت بهداشت و یا شرکت های ذیصلاح جهت ممیزی نهائی و صدور گواهی نامه تایید صلاحیت از مراحل اجرائی این خدمات مشاوره میباشد. در ادامه با پایش و انجام ممیزی ها، با اطمینان از برقراری موثر سیستم مورد نظر، از وزارت بهداشت و یا شرکت های ذیصلاح جهت ممیزی نهائی و صدور گواهی نامه تایید صلاحیت مراحل مختلف اجرائی خدمات مشاوره میباشد.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با این شرکت تماس حاصل نمایید.

کلیه حقوق این وبسایت متعلق به شرکت دانش پژوه کار میباشد.